Program Netacad - Cisco Networking Academy Program je rozložen do čtyř semestrů CCNA (Cisco Certified Network Associate), tří semestrů CCNP (Cisco Certified Network Professional), a dalších jedno nebo dvousemestrových kurzů (tzv. sponzorovaná curicula, která obsahují i "nesíťařskou" látku, například základy IT, UNIX, Java...). Dále je zde možnost absolvovat rozšiřujicí kurzy jako je CCNA Security (základy bezpečnosti počítačových sítí), FWL (Fundamentals of Wireless LAN - základy bezdrátových sítí), Network Security (bezpečnost počítačových sítí) nebo VoIP (IP telefonie). Nabídka kurzů se stále rozšiřuje a pokrývá i širší skupinu studentů - od studentů středních odborných škol, přes vysokoškolské studenty technických směrů až po skutečné síťové experty.

Naše akademie v současné době nabízí tyto kurzy:


Přestože je program Netacad vytvořen a udržován firmou Cisco Systems, nabyté znalosti nejsou vázány na produkty této firmy, ale lze je využít prakticky v celém oboru.

Praktické informace

Studijní materiály jsou v angličtině, on-line testy jsou také v angličtině (lze používat slovník), ale jinak komunikujeme česky. Angličtiny se není třeba obávat, pokud pracujete nějaký čas s počítači a máte základní znalosti, nebudete mít s jazykem problém.

Náš tip:

Program Netacad z našeho pohledu oceňují nejvíce právě studenti, kteří v oboru pracují, ale nemají v něm systematické vzdělání (například vystudovali jiný obor) nebo ti, jejichž znalosti odvál čas, a potřebují doplnit nebo rozšířit své vzdělání.

Warning: fopen(wiki.d/.flock): failed to open stream: Permission denied in /afs/zcu.cz/project/www/www-cna/pmwiki.php on line 586

PmWiki can't process your request

Cannot acquire lockfile

We are sorry for any inconvenience.

More information

Return to https://cna.zcu.cz/pmwiki.php